UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To szukają czegoś idealnie pasującego do Elbląga właśnie. Co roku prawie nic w mieście się nie dzieje, kto może ucieka na dwa miesiące i jest pusto i cicho. W tym roku trafili idealnie, bo aż dwie imprezy miejskie także się nie odbędą.