UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

skandal, dlaczego nie było klasyfikacji dla osób transseksualnych? czy to nie są ludzie? dlaczego wyrzucono te osoby poza nawias i odmówiono im prawa do gry w golfa w klasyfikacji transseksualnej? gdzie jest Sekielski i TVN?

Avatar