UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzień dobry. Jak można pisać o fatalnym doborze muzyków stwierdzając jednocześnie, że opuściło się imprezę po pierwszym z trzech koncertów (plus jam session)? Można mieć oczywiście swoje preferencje, ale żeby coś (kogoś)oceniać trzeba chyba tego wysłuchać. A było różnorodnie.