UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I to był dzień jakich powinno być tego lata wiele. Galeria, Stare Miasto, deptak nad rzeką, amfiteatr w Bażantarni, czy nawet ta kapitalna niecka która znajduje się w parku Modrzewie(na tyłach szkoły zawodowej)(a Gęsia Góra?, to dopiero byłoby coś), to powinny być miejsca rozbrzmiewające muzyką cały letni sezon. Mamy wspaniały polski jazz, moglibyśmy mieć wielki festiwal. Czas wyjść z tego zaścianka którym stał się Elbląg. Stać nas na o wiele więcej.