UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejne dachowanie. Zamiast pilnować bezpieczeństwa tam gdzie jest największe zagrożenie i potrzeba wolą stać schowani z radarem za mostem Unii, na Dąbka jak ostatnio między dwoma budynkami czy na Mazurskiej i łapać "w sieci"najsłabsze ogniwa kierowców. Brak słów !