UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do drugiego z komentujących. W swojej niechęci do ''nas''trochę odleciałeś. .. .nie sobie kościół(decyzję o tym podejmował na pewno nie kościół tylko ówczesna władza )zostawił bramy i ogrodzenia na Agrikola tylko tym którzy tam leżeli i których do tej pory są chowani. Gdyby je zdemontowano, utyskiwał byś tak samo jak na likwidację cmentarza na Traugutta. Nic nowego, wiele cmentarzy zostało po wojnie zlikwidowanych i z wielu powodów tak się stało. Zieleń w okolicach pl. Słowiańskiego i część bloków na kierunku do Tysiąclecia to też był cmentarz. Niestety miasta to nie wyłącznie sanktuaria pamięci, zwłaszcza w obliczu wojen, zniszczeń i zmian ustrojowych. Taka jest kolej rzeczy.