UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ażeby dostać się i coś załatwić w Wydziale Komunikacji na Placu Dworcowym w budynku PKS, graniczy z cudem. Numery telefonów tam podane, nikt nie odbiera. Kolejka przed drzwiami. Ludziom terminy lecą a nie można nic załatwić. Od dwuch tygodni próbuje się dodzwonić by przerejestrować auto, bez skutku. Urząd pracuje do 23stej, bo po co do 16stej, nie? W piątki nie przyjmują bo po co. Ot i tak to super działa co Pan na to panie Wróblewski?

Urząd niedostępny dla oetenr