UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezes i cebula i starosta dobranoc! Gaście światło bo to wstyd. Trzeba zbudować klub na zdrowych zasadach. Elbląg pośmiewiskiem całej piłkarskiej Polski. Jeśli nie stać nas na 2 ligę to grajmy w 3 na amatorskich zasadach i będzie ok. Po składzie widać że na nowy sezon zostają Wengi Kiełtyka i Sedlewski plus przezdolna młodzież z akademii.
Maczawada