UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem ciekawy czy np. pracownik organizatora biere udział w Festiwalu i zajmuje nagrodę publiczności, i drugie miejsce? Czy to fer? Dźwiękjęk musi odejść. Masakra jakaś! Kto to oceniał? Film poniżej żenuły były lepsze!!!