UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tego powyżej-nie kupywało tylko kupowało, poza tym jesteś tak naiwny jak dziecko w ostrym cieniu mgły- kupując 4 browary już masz zapłacone za piątego, Chciejco niema nic za darmo a ty ciągle o rozdawnictwie. Miasto ubogie dla turystów, no to je ubogać, wybuduj Disney Land, lub chociaż kryty stok narciarski, masz tyle kasy?