UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

miasto zbyt drogie dla mieszkancow, zbyt ubogie dla turystow, zrobcie promocje jak w Biedronce, sprzedawajcie bilety, przy odbytych 2 imprezach 3ecia gratis :D uczcie sie od najlepszych, to samo z browarem w pabach, przy zakupie 4ego, 5ate gratis haha nie zebym chcial rozpijac spoleczenstwo, jak to bylo rok temu, kupywalo sie piwo a pod kapslem mozna bylo drugie dostac