UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze by bylo gdyby ktos dostrzegl wreszcie co sie dzieje na tym dzikim parkingu przy GaleriiEl Wstyd zeby w takim pieknym miejsu ktore odwiedza tylu turystow bylo klepisko ktore straszy wygladem i funkcja ktora spelnia czyli niby parkingu Po deszczu broczy sie po kostki w blocie a jak jest sucho i zawieje wiatr to daje piaskiem po oczach Tylko zapraszac turystow do Elblaga Zgroza

obserwatorelblaga