UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Raczej mieszczuchy na wiochę się wyprowadzili, domy pobudowali w Gronowie ale śmieci podrzucają na stary adres. Znam i takich. Prosty patent, monitoring wokół śmietników, rejestracja obrazu działa na złodzieja w sklepie podziała na śmieciarza osiedlowego.