UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dotyczy to całego miasta buractwo. Mój sąsiad całego busa ze stolarni wypakowywał w biały dzień. Tydzień w tydzień aż go dojechali sąsiedzi donosami. Zdziwiony kur. .. ale on płaci za śmieci. Za osobę tumanie nie za busa worków i odpadów. A potem zdziwko podwyżki, podwyżki.