UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nadal nie są w Elblągu zabudowane i zadaszone obudowami wszystkie śmietniki. Zarządcy powinni być ukarani nic nie robią. A teraz pozamykane budynki administracji ZBK i wspolnot dodzwonić się to cud. NIEROBY. Nie wiadomo czy pracuja czy urlopuja tyle miesiecy.