UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Pierwszy naiwny zawitał do Elbląga. Ale w otoczeniu tych cwańszych od niego. Mówię o ludziach z PZPR i SLD. A przecież Pan Biedroń do niedawna też był nie w ciemie bity. A, to miał pozostać dalej prezydentem Słupska, a to miał zrezygnować z mandatu europosła i najgorsze swoje "dziecko "ukochane zwane "Wiosną "podarował nijakiemu Czarzastemu. Znanemu arogantowi i komuniście. Który tak właśnie siebie samego nazywa. A obecność jemu podobnych, których reprezentuje Pan Biedroń, tylko to potwierdza. Dlatego dziwi nieobecność niedawnych towarzyszy w otoczeniu Pana Biedronia, a tacy ludzie jak Pani Senyszyn czy Pan Dyduch i Kwiatkowski byliby mocnym wsparciem dla lewicy. Bo kilka pań i Pan, który ostatnio skarżył się, że 10 tyś jest za mało, aby przeżyć w sejmie. Komuniści są wyjątkowo drodzy w utrzymaniu. Zwłaszcza rzecznik SLD Pan Kulasek. A może warto zacząć oszczędzać, choćby na jedzeniu, bo sądząc po wyglądzie posłanki z naszego regionu, to tak jest. Niestety. Dziwne, że na zdjęciach nie widać dobrego znajomego i gorącego zwolennika Pana Biedronia, Pana Klima. Ale zapewne się odnajdzie i znów coś nam opowie o EPEC-u i będzie wesoło, jak zwykle.