UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

portel nie informował bo niewiele wiedzą co się dzieje w mieście albo nie chcieli informować przeciwników bo by ich chyba jajkami poobrzucali oczywiście kolorowymi pisankami aby dyskryminacji nie było. Dobrze że nie pokazują Elbląga jako miasta przyjaznego takim osobom jako jedyne najlepsze do życia w Polsce miejsce bo bym się musiał ewakuować z tego zwyroldołka