UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblag ze swoją mentalnością i zasciankowoscią juz zawsze będzie w 20 wieku, miasto ograniczone, nie gotowe na zmiany, na inność, o ktorej juz w miastach rozwinietych się nie mowi, Slupsk okazal się rozwiniety lepiej niz Elblag i szczerze dziwię się Biedroniowi ze tu w ogole przyjechal ! I plus dla Prezydenta za gościnę i jego i Posłanki