UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oponenci ! Weście do wiadomości, że ludzie inni jak według was pseudo katolicy, to są także istoty boskie, tylko Pan Bóg też miewa "gorsze dni". .. i stwarza ludzi typu LGBT, chorych psychicznie, zdeformowanych to są nasze siostry i bracia !!!! @JPII