UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie gratulujemy sukcesu!Teraz czekamy na odpowiedź rodziców na petycje odnośnie remontu SP 9 w Elblągu oraz zebranie z Panem Prezydentem o które zabiegać miał Pan radny Robert Turlej. Obiecał nam że o takie spotkanie się postara. Czekamy na odpowiedz.