UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten wpis z tymi walizkami to myslalem, ze to jakis kiepski zart, ale nie. .przjrzalem zdjecia i juz na pierwszym zdjeciu jest, - 8 walizek, no wiecie co Szanowni Panstwo to jest apsolutny skandal, to jest jawna kpina nie tylko z tych mlodych, ale i ich rodzicow. Ja bym takiego prezentu czy nagrody nie przyjal. Macie tu walizki i jedzcie w swiat, jestescie wspaniali- bylo siedmiu wspanialych a Was jest o jedna osobe wiecej - 8 wspanialych o osmiu mniej w tym miescie.
Brak mi slow