UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@trolololol :D - Czyli obrażasz tysiące osób, bo w jakimś głupim filmie też ich obrażali? Tak, znam 4 przykazanie, nawet jest stosuję - tylko nie rozumiem, co ma przestrzeganie Szabatu wspólnego z Cyganami. Obrażanie mojej matki Ci wybaczę, bo widzę już, że masz poważnie uszkodzony mózg i nie jesteś nawet świadom tych złych rzeczy, które robisz.