UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ciekawe czy samochód był sprawny technicznie (opony, hamulce)w tym kraju pełno rzęchów jeździ bo ma znajomych na stacjach diagnostycznych i co rok przepychają graty POLICJA na pewno sprawdzi. A tak w ogóle to niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze ktoś napisał że nie jechał więcej jak 60 OK ale może skoro padał deszcz to ROZUM i LOGIKA "powinny"bo nie u wszystkich spowodować włączenie się lampki ostrzegawczej że może 50 lub mniej będzie bezpieczną prędkością. Z innej beczki bywałem wiele razy w Szwecji i tam widziałem wiele dróg zbudowanych z pokruszonego drobno kamienia z okolicznych gór np. "różowawe"drogi bo takie skały w okolicy i mnie to dziwiło ale przyczepność wyśmienita w czasie deszczów. U nas wylewa się asfalt lub inne podobne mieszanki i po deszczu ślizgawka nawet po małym deszczy raz zaliczyłem glebę jadąc rowerem i skręcając z Rycerskiej w Giermków po prostu zła technologia w całej Polsce bo takie dostępne materiały i ograniczony budżet. Potem koleiny dziury i wieczne remonty raj dla drogowców utrapienie dla kierowców. Na każdą taką tragedię składa się wiele czynników nie zawsze winny tylko kierowca