UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super artykuł, całość psują malkontenci, pieszczochy i wszystko chciejcy. @Można nią jechać jest prawdziwym rowerzystą, nie sztuką jest jechać z góreczki po asfalcie i narzekać na wiatr w klatę. Jazda rowerem dziś jest dla relaksu, a nie jazdy na czas, choć przychodzi on po zaliczeniu takiej trasy. Fakt że rower typu składak nie nadaje się na dłuższe wycieczki, ale były czasy gdy właściciele takowych byli przeszczęśliwi po zaliczeniu takiej wycieczki. Drzewiej jechało się z zapasową dętką lub łatkami. Który z was narzekacze wie jak się tym posługiwać, o wulkanizatorku też pewnie pierwszy raz słyszycie, w zasadzie słusznie bo od czego jest sfarfon i pomoc drogowa.
torpedo