UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mikrobiolog - Wymagasz za dużo. Dzieciaki może i są na podwórkach, ale coraz trudniej odciągnąć je od elektroniki. Niestety lenistwo je zabija. A co do urzedników, prezydenta, radnych. .. proszę cię, przecież oni nie potrafią dopilnować inwestycji budowlanych (patrz most na Starówce), a co dopiero przetrzepać klubowe działania i wprowadzić rzeczywisty nadzór. Rodziny mają te 100 pln/mc aby dziecko mogło grać, jeśli będzie chciało.