UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko czemu klub skresla z automatu tych biwdniejszych dzieciakow. Tam na podworkach sa talenty. Tylko trzeba ruszyc cztery litery wylowic ich i czyma zachecic. Pomoc rodzicom by trenowanie ich pociech w klubie Olimpia nie bylo dla nich znaczacym obciazeniem budżetu domowego. A wychodzi na to ze dzis trenować moga tylko dzieci z zamoznych rodzin. Czemu nikt z wladz miasta nie nachyli sie nad tym problemem? Czy tam ktos sprawuje kontrole nad tym co sie wyprawia w tej akademii? Czy tylko o to chodzi by zebrac jak najwiecej pieniedzy zwlaszcza w tych najmlodszych naborowych rocznikach? Gdzie prezydent gdzie departament sportu urzedu miejskiego ?? Gdzie radni?
Mikrobiolog