UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Orzis - Ogląd sytuacji i realne spojrzenie na piłkę w Elblągu bardzo mi zaimponowało. Myślę, że mógłbyś jednak zrobić coś więcej dla tego Klubu, bo widać, że masz rozeznanie i pojęcie o czym piszesz. Orzis, bez krzty ironii - wszystkie ręce na pokład - mógłbyś wiele pomóc. Przynajmniej naszkicować plan działania, bardziej szczegółowy, bo tutaj tego nie ma, jedynie działanie na tu i teraz. Można zrobić coś więcej i jeśli to nie jest gra pod publiczkę prezesa mówiącego o odejściu, gdyby znalazał się godny następca z bańką w kieszeni, to warto podjąć działania, aby podjąć ryzyko i osiągnąć postawione cele.