UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
"Tak krawiec kraje jak mu materiału staje "I to jedno zdanie podsumowuje prace prezesa Guminiaka. A ze krawiec(prezes)z niego zaden wiec trudno jest miec do niego pretensje. W tak biednym klubie jak Olimpiaz tak biednego miasta jak Elblag -opcje na rozwój sportowy klubu sa sa trzy. 1)Zainwestowanie w szkolenie młodzieży(fundusze z Junior Pro)i sprzedaż 1-2 zawodnikow za dobre pieniadze co sezon 2)Podpiecie sie pod duzy klub pilkarski z np Ekstraklasy i ogrywanie ich zawodnikow w zamian za pomoc finansową i organizacyjną 3 )Sciagniecie srodkow zewnetrznych np Indywidualni sponsorzy -fundusze zawnetrzne etc. Oczywiscie isnieją i inne mozliwosci ale badzmy realistami -Elblag i jego mieszkancy maja zerowo poczucie lokalnego patryjotyzmu (patrz kwesta na druzynę 4000zl w 120 tyś miescie -))dla Elblaskich władz Olimpia jest duzy problemem a lokalny biznes Olimpie ma gleboko w d... .Kluczowym wiec dla rozwoju klubu Olimpia Elblag jest doskonale zarządzanie -ludzmi -nikłymi środkami oraz wykozystywanie swoich szans. Do tego potrzebny jest dobry Zarządzający klubem. Pasjonata -fanatyk -wizjoner Na dziś zarzadzającym Olimpia Elblag jest ktos jak z dowcipu "Co jest lepsze- lew rzadzacy stadem baranow czy baran na czele stada Lwow"Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie drodzy kibice Olimpii.
Orzis