UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak, zgadza się. MOSIR, jako zarządzający stadionem, prezydent jako organ nadzorczy oczywiście muszą podjąć zobowiązanie na piśmie, że będzie inwestycja podgrzewaną murawę i drenaże. Ale jaka jest w tym rola Guminiaka? Ano taka, że powinien tak uprzykszyć życie swoją osobą prezydentowi, aż ten się ugnie i podpisze co trzeba powołując się na to co obiecywał przed i po wyborach, że rok rocznie będzie kasa na inwestycje na A8.Jednak prezio jest cienki bolek i boi się Wróbla i pomimo, że był bardzo mu przychylny podczas wyborów, to i tak na tym nic nie zyskał - jedynie fakt, że daje sobą pomiatać.