UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racja. Sto procent racji. W Elblągu nie ma akademii piłkarskiej. To jest pic na wodę, dorabiający na boku wuefiści. Ilu zawodników do grania w piłkę np w pierwszej lidze wychowała przez tyle lat akademia i dlaczego zero?