UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Misiu! Balewski nigdy nie był zawodnikiem żadnego klubu. Został zgłoszony go gry w miesiącu wrzesniu jako wolny zawodnik w wieku 16 lat do druzyny juniora młodszego. Jego przykład pokazuje ile warte jest szkolenie bez selekcji i wyszukiwania odpowiedniego materiału ludzkiego. Ta śmieszna akademia to wyłudzanie kasy od rodziców, sznująca sie akademia to robi selekcje i wyszukuje odpowiedni materiał ludzki. To jest twór księdza i pseudo trenerów przybyły i Wagi. Zatrudnieni nauczyciele jako trenerzy, pożal sie boże piłkarzyki z parku kajki. Niech Ci trenerzy pokażą jak umieją kopnąć piłkę, wstyd!