UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkie mecze inne mi wlazly a tylko to ze gryf wygra z ministrantami ksiedza nie wlazło. No ale w lipcu na bank beda wchodzily porazki zks i to bardziej niz sie wam wydaje. Do boju prosze księdza. W akademii za malo dzieci przyjmujecie. Musicie przyjmowac wszystkich nawet w takiej samej wadze jak ksiadz proboszcz. Przeciez kasa za rzekome szkolenie dzieci musi sie zgadzac. Tfuuuuu jakie to zenujace. Taki klub juz w 8-9 latkach powinien zrobic rozeznanie w okolicznych klubach i z tych najlepszych tworzyc zespol w danym roczniku. No ale co Wy wiecie o szkoleniu Panie Przybyła? Kasa misiu kasa to jest najwazniejsze
Mikrobiolog