UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to się tatusiowie i rodziny naszej młodzieży odzywają. Chwalą swoje pociechy, chwalą i za chwilę będą medale wieszać na szyi prezesa. To ludzki pan, taki dobry i słusznie że wyje&ał trenera Noconia bo on tylko przeszkadzał. Za chwilę okaże się że ogólnie jest super. Poczekajmy jeszcze cztery, pięć kolejek. I zobaczycie ile są warci nasi wychowankowie. Dzisiaj słabszej ekipy nie można było sobie wymarzyć. Ligowe totalne ogurasy. Poziom gry jak drużyny zakładowe ale jest git. Ale i tak można.