UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czas na wychowanków. Za długo już czekali. Mają miesiąc na wywalczenie miejsca na przyszły sezon. Dobre parę minut Braneckiego dwie fajne akcje. Potrzebują ogrania. Peny Rutkowski. Oglądałem i jestem pozytywnie zaskoczony