UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Latał an8 był ok teraz lata stare karibu tak chyba się nazwya i faktycznie chałasuje zwłaszcza przy wznoszeniu pytanie czy rozrywka dla kilku osób musi być uciążliwa całego miasta? Niestety poziom wypowiedzi wyklucza dyskusję na jakimkolwiek poziomie, zwłaszcza komentarze pt schowaj się do piwnicy powalają na kolana swoim polotem i wysokim poziomem. Możecie hejtować do woli
su 22 nad Elblągiem OK