UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ma kobieta trochę racji. Nie żąda zamknięcia lotniska tylko obniżenia hałasu. Mam działkę pod Jagodnikiem i nawet tam słychać warkot silnika tego samolotu. Może to komuś przeszkadzać. Jednak sądzę, że u tej pani występuje jednak pewien rodzaj nerwicy. Też mam podobnie i jestem tego świadomy. Irytuje mnie np. trzaskanie drzwi u sąsiadów czy przeaźliwe wręcz piski dzieciaków na placu zabaw. Co zrobić? Wypić meliskę lub drinka lub zmienić chociaż na chwilę otoczenie.
Ja wiem