UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Popieram i podpisuje się pod tym listem cieszę się że wreszcie ktoś się tym halasliwym tematem zajął. Nie może tak być ze niewielka część się bawi a duża grupa przy tym cierpi. Ja mieszkam za miastem a hałas jest tak nieznośny zwłaszcza jak samolot przelatuje centralnie nad głową jest dość wysoko bo i słabo widoczny a hałas taki ze ptactwo milknie a człowiek własnych myśli nie słyszy
Romann