UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zapraszamy na Robotnicza koło lodowiska Ktoś wpadł na pomysł żeby urządzić ćwiczenia przy muzyce super W zdrowym ciele zdrowy duch I tak codziennie od 19.00 do 22.00 wali tak muzyka ze szklanki i talerze podskakują w szafkach. Nie można otworzyć okna bo Bassy wala tak ze własnych myśli nie słyszysz. Cóz tez własnie jesteśmy na etapie skargi na działania lodowiska nie dość ze w zimę wala muzyka ok to teraz lato i tak cały rok.
Gosc