UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niech sie przerzuca na balony na cieple powietrze, ktos tam pisal wczesniej ze lotnisko bylo wczesniej, samolot startuje i laduje chwile nie krazy nad miastem godzinami - to jest uciazliwe jakby sasiad wiercil dziure w scianie calymi dniami, trzeba zrobic liste zebrac podpisy i u...c tych latajacych wariatow, maja cale niebo do wykorzystania ale nie musza latac nad miastem bo bo tak i sie zdziwia kiedys