UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam się całkowicie, ten hałas jest okropny, świdrujący. W sobotę spacerowaliśmy z mężem przez 2 godziny po Elblągu. Warkot był słyszalny wszędzie: na Starym Mieście, na 12 lutego. Przed tym nie można się schować.