UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już bardziej kuriozalnego problemu nie widziałem dawno. Pani Beato, Pani myślenie jest bardzo egoistyczne i po prostu trochę chamskie. Idąc Pani tokiem "myślenia"to dopisze Pani żeby zlikwidować dzwony w kościołach, bo w niedziele rano chciałbym sobie pospać a nie słuchać walenia dzwonu od 6 rano. Dodatkowo karetki, straż pożarna i policja niech nie włączają sygnałów dźwiękowych bo hałasują strasznie. .. .. Lotnisko w Elblągu było jeszcze przed wojną. Na lotnisku latają samoloty. Samoloty są głośne, tak bo mają silnik tak jak samochody. .. .. ehhhh brak słów.
mooon