UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szymuś. .. zgłoś się do Polskich Nagrań :))idź tam chłopcze na łowcę talentów, haha. .. my, elbląskie dzieci potrzebujemy przekopu. Stać nas na to -to MY NARÓD na to pracujemy, jasne????Polska pokaże wała towarzyszom, haha. .. .pozdrawiam kochających nasz piękny kraj-Domino