UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@znaffca - A z jakiej racji umorzyc kredyty? Trzeba było brać w złotówkach. A jak w złotówkach nie dawali, to pomyśleć dlaczego tak chętnie dają we frankach. Podziękuj owczesnemu rządowi, że pozwolił wówczas udzielać takich frankowych kredytów. Gdzie była wówczas Rada Polityki Pieniężnej, że pozwalali udzielać kredytów w wirtualnych frankach? Dlaczego ja mam teraz spłacać wasze kredyty. Trzeba było myśleć rozsądnie.