UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że przekop mierzeii jest niepotrzebny dla Gdańska. Może już wystarczy, że województwo pomorskie dokonało grabieży przy reformie administracyjnej, zabierając z dawnego województwa elbląskiego Elblagowi mierzeje. Ale piszace tu dzieciaki nie pamiętają tamtych czasów. To jest straszne- trójmiejski lobbing przeciwko dzialaniom mogącym rozwijać Elblag.