UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy jest coś takiego w Portelu jak wykasowywanie zbędnych / nieistotnych dla tematu artykulu wpisów. ? O dziwo wasza cenzura pojawia się często nie tam gdzie potrzeba, bo glownie politycznie, a toleruje niczemu nie slużące ciągnące się stronami wpisy.