UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Uvex - Sam Pan zjada własny ogon tego typu komentowaniem. Dzięki Galerii El jeszcze cokolwiek się dzieje w tym mieście. Jak ktoś woli do kościoła, to wystarczająco ich jest w tym mieście, każdy zainteresowany się zmieści. Nie wiem z którego jesteś Panie lub Pani rocznika, ale Krypta o której wspominasz to jeden z najstarszych klubów jazzowych w Polsce.

Michal--