UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie zadni elblazanie tylko niemcy, zaborcy, ,germanizacji ciag dalszy, za niemca to bylo, kiedys to bylo, za elblazan to bylo, cale szczescie ze jestem elblazaninem tylko ktorym, tym lepszym czy tym gorszym bo wiadomo ze tamci byli lepsi bo mieli fontanne na zdjeciu