UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdawałem maturę z matematyki gdy weszła obowiązkowa w 2009 roku i uzyskałem 40% będąc zawsze nogą z tego przedmiotu i mając problemy z tabliczką mnożenia. Słyszałem, że z roku na rok poziom matury się zaniża to teraz bym miał z 60%.

Kkkkk1