UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miło popatrzeć na tych ludzi bo nie obrazajac nikogo to smutny obraz miasta starych ludzi w ubogiej ilości, taki to jest efekt lokalnej polityki, patrząc na postawy chyba sami źle się czują, bo świadectwo ich pracy