UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cogitans - Argumenty są ale równie dobrze mogę prowadzić dialog z tym drzewem, chyba nawet było by lepszym rozmówcą. Może powiem wprost - droga jest publiczna więc stosuje się kodeks ruchu drogowego, tu kierowca stworzył zagrożenie dla innych, więc stosuje się odpowiednią karę. Na swoim podwórku może robić co chce, nawet dachować każdego dnia, ale jak się prowadzi auto na publicznej drodze to trzeba używać rozumu. A jak już noga się powinie to trzeba brać odpowiedzialność. Dla mnie temat do zamknięcia, bo raczej dla Ciebie nie do pojęcia.

Czytelnik122e